• today @ 20:24 CET
  • 18 May 2021
#46 Posted: 01 Dec 2022 @ 22:10 CET alinti
  • 0

sentinel blindcerrah scourge masif

eski yorum
  • yesterday @ 23:59 CET
  • 13 Nov 2012
#47 Posted: 01 Dec 2022 @ 22:15 CET alinti
  • 0

Herkesin Eline Sağlık Arkadaşlar Etkinliğin İlk Gecesi Tamamlanmıştır.

Maçları görmek isteyen arkadaşlar için replayları bırakıyorum.

iccup.com

iccup.com

Show Spoiler Seçeneği hangi takımın kazandığını ve hangi oyuncuların oynadiğını görebilirsiniz arkadaşlar yarın görüşmek üzere iyi geceler dilerim nsm58.png nsm8.png

eski yorum
TR Ambassador
TR rahatsiz [ TR Ambassador ]
  • yesterday @ 21:31 CET
  • 15 Jan 2014
#48 Posted: 01 Dec 2022 @ 22:23 CET alinti
  • 0

coronodeco oyuncu havuzundan çıkarıldı. ayrica özellikle para ödüllü TR etkinliklerine başvuruları da süresiz geçersiz sayılacak.

eski yorum
  • 20 Apr 2024 @ 14:39 CET
  • 14 Aug 2019
#49 Posted: 01 Dec 2022 @ 22:38 CET alinti
  • 0

subotai_

eski yorum

Noble

Actively supports iCCup

• 29 May 2023 @ 07:16 CET
  • 30 Aug 2021
#50 Posted: 01 Dec 2022 @ 22:57 CET alinti
  • 0

Scourge masif

eski yorum
TR Ambassador
  • 15 Jan 2014
#51 Posted: 01 Dec 2022 @ 22:59 CET alinti
  • 0

ilk tur ikinci maçı oynandı. ilk tur sona erdi. havuza yedek listesi oluşturulup yeni oyuncular eklendi. coronodeco güvenlik nedeniyle eklendiği oyuncu havuzundan diskalifiye edildi.

sentinel = altabigangamkk,blindcerrah,riverise,demorgan_,akinci

scourge = melkor,herobeyi,jr.enkaz,subotai,masif

kadrosuyla oynandı. scourge galibiyeti ile sonlandı. maçın adamı masif seçildi. demorgan_ zorunlu oylamaya katilmadiği için -1 disiplin puanı eklendi. birinci tur sonucunda melkor,herobeyi,jr.enkaz,subotai ve masif ilk streak'leri yaparak üst üste 2 maç kazandılar. liderlikle başladılar.

İBeY = sadakat(+1)

Mauda = sadakat(+1)

MASIF = sadakat(+1) (streak +2) (maçın adamı +1)

jr.enkaz = sadakat(+1) (streak +2) (maçın adamı +1)

Riverise =

BaruTooo = sadakat(+1)

herobeyi = sadakat(+1) (streak +2)

-MelKoR = sadakat(+1) (streak +2)

subotai_ = sadakat(+1) (streak +2)

AKINCI =

Areyouplayer = sadakat(+1) disiplin (-1)

Gennosuke = sadakat(+1)

THEODORHERqZ = sadakat(+1) disiplin (-2)

altabigangamk =

demorgan =

blindcerrah =

bir sonraki etkinlik

sentinel = melkor,herobeyi,jr.enkaz,subotai,masif

scourge = ?-?-?--?-?

gün ve saat forumdan duyurulacaktır.

Edited by rahatsiz (01 Dec 2022 @ 23:16 CET)
eski yorum
TR Ambassador
  • 15 Jan 2014
#52 Posted: 02 Dec 2022 @ 18:46 CET alinti
  • 0

Serverin açılmasıyla birlikte eğer yarışmacılar aktif olursa oynayabiliriz.

eski yorum
  • 11 Mar 2024 @ 18:40 CET
  • 19 Feb 2021
#53 Posted: 02 Dec 2022 @ 18:50 CET alinti
  • 0

server açildi devam edebiliriz

eski yorum
  • 04 Dec 2022 @ 22:07 CET
  • 18 Feb 2022
#54 Posted: 02 Dec 2022 @ 19:09 CET alinti
  • 0

ne zaman baslaysacaz

eski yorum
  • 13 Nov 2012
#55 Posted: 02 Dec 2022 @ 21:16 CET alinti
  • 0

Rahatsiz gardaşim bu gece bizi yalnız bıraktın nsm15.png

Posted in 21:16:17

İyi Geceler Beyler Yarın Görüşmek Ümidiyle super.gif

eski yorum
TR Ambassador
  • 15 Jan 2014
#56 Posted: 02 Dec 2022 @ 22:36 CET alinti
  • 0

Evet bu akşam olmadı. Haftasonu görüşmek üzere inşallah

eski yorum
TR Ambassador
  • 15 Jan 2014
#57 Posted: 03 Dec 2022 @ 00:23 CET alinti
  • 0

3 aralık CUMARTESİ AKŞAMI SAAT 22:00 İTİBARİYLE

SENTINEL = -MELKOR / HEROBEYİ / JR.ENKAZ / MASİF / SUBOTAI_

SCOURGE = AGLAMA / SYLVARAS / J7N / SSTEINBECK / GENNOSUKE

EŞLEŞMESİ ŞEKLİNDE ETKİNLİĞİMİZ DEVAM EDECEKTİR. DANZANNN OYUNCU HAVUZUNA DAHİL EDİLDİ.MAUDA ETKİNLİKDE GÖREVLİ OLARAK BİZE YARDIM EDECEK.

şimdi etkinliğimizin gelmeyen kim olursa olsun ( kendim de dahil ) sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için şu şekilde bir yöntem izleyeceğiz arkadaşlar, bu kısmı lütfen dikkatlice okuyun.

oyunlar (AR) mode ile oynanacaktır. ben online olduğum sürece sorun yok eğer ki olurda zorunlu bir durumdan dolayı online olamaz isem, MAUDA arkadaşımızın hostluğunda(observer referee mode) aynı şekilde oyun oynamaya devam edebilirsiniz. yapılması gereken şey sadece kazanan takımın replayi kaydederek discord'dan bana ulaştırmaları bu kadar. aynı zamanda oyunda bir usulsüzlük, hile, küfür kıyamet kavga gibi durumlar oluşursa, yine aynı şekilde replayi kaydedip bana yollarsanız gerekli işlemleri yapacağım. yolladığınız replayda oyuncuların saydığım isimlerden farklı isimler olması halinde maç geçersiz sayılacaktır arkadaşlar. ayrıca eğer mauda arkadaşımıza ulaşamazsanız (oldu o da online değil ), eğer yukarı saydığım isimler kendi aralarında buluşup, server da kurduklari bir AR mode oyunun replayini bana ulaştırırlarsa eğer, yine maç geçerli sayılacaktır.

ayrıca yukarıdaki isimlerin haricinde bir yedek listesi yazıyorum. gelmeyen isimlerin yerine bu oyuncular dahil olabilir.burada dikkat etmeniz gereken nokta saat 22:00'a kadar listede adi yazan kişileri beklemek zorundasınız. eğer 22:00'dan önce beklemeden yedek listesinden bir oyuncu etkinliğe dahil olursa, maç geçersiz sayılacaktır. listede adı olmayan oyuncuların oyunda bulunması halinde yine maç geçersiz sayılacaktır arkadaşlar. replay kaydedip bana ulaştırmayı unutmayın. bu yöntem ile etkinliğimizde ben olayım olmayayım, ya da eksik oyuncu olsun olmasın farketmeksizin ilerlemesini sağlayacağız.

SCOURGE YEDEK LİSTESİ

AGLAMA-SYLVARAS-J7N YERİNE OYNAYABİLECEK YEDEK OYUNCULAR (22:00'A KADAR BEKLE)

DANZANNN - Xoynoznou - AMALMOTOROVICH-SANSİTOX- Kurwanowy- x.q.z ( yazılış sıralamasına göre öncelikli )

SSTEINBECK / GENNOSUKE yerine oynayabilecek yedek oyuncular

kingofasiret35 - eKin- BeNTeK-Areyouplayer - AKINCI - ( sıralama öncelikli yanı gelmeyen oyuncunun yerine kingofasiret online ise öncelik ona aittir ) bu isimlerde yok ise demorgan_ yok ise riverise yok ise ibey, barutooo

SENTINEL YEDEK LİSTESİ

MASIF/JR.ENKAZ YERİNE OYNAYABİLECEK YEDEK OYUNCULAR

Xoynoznou - X.Q.z - VE eğer scourge tam ise yani karşı takımda eksik yok veya bu isimlerden birisi yedek olarak scourge'da mücadele edemiyor ise yine sırasıyla DANZANNN - AMALMOTOROVICH-SANSİTOX- Kurwanowy isimlerinden bir tanesi yedek olabilir.

MELKOR / SUBOTAI / HEROBEYI YERINE OYNAYABILECEK YEDEK OYUNCULAR

yine aynı şekilde burada yazacağım isimler eğer diğer takıma yedeklik yapmadılarsa SIRALAMA ÖNEMLİ öncelikli olacak şekilde ; kingofasiret35 - eKin- BeNTeK-Areyouplayer - AKINCI - bu isimlerde yok ise demorgan_ yok ise riverise yok ise ibey, barutooo

YEDEKLERDE EKSİK İSE MAÇ PAZAR GÜNÜNE ERTELENİR.

YENİLEN KALKAR, KAZANAN TAKIM SENTINEL İSE SCOURGE, SCOURGE İSE SENTİNELE GEÇECEK ŞEKİLDE, ŞU 5'Lİ İLE OYNAYABİLİR ;

theodorherqz-altabigangamkk-ibey-barutooo-mauda

burdada dikkat edilmesi gereken husus eğer bu oyunculardan birisi diğer maçta yedek olarak görev aldı ise, öncelik sıralaması yine önemli olmak kaydi ile, yerini aşağıdaki yedeklerden bir tanesine bırakması gerektiğidir arkadaşlar. şimdi bu arkadaşların yedek listesini yazıyorum

THEODORHERQZ/MAUDA YERİNE OYNAYABİLECEK YEDEK OYUNCULAR

DANZANNN--BLINDCERRAH- Xoynoznou - AMALMOTOROVICH-SANSİTOX- Kurwanowy -X.Q.Z

Burda yine dikkat edilmesi gereken nokta bu oyunculardan bir tanesi o akşam yedek olarak ya da başka bir şekilde etkinlikte oyun oynadı ise, öncelikli olarak oynamayan bir oyuncuya sırasını devretmesi gerektiğidir. örnek veriyorum danzannn 1.yedek gözüküyor. ama zaten önceki maçta yedek olarak oynadıysa sıra blindcerraha geçer. yedeklerin hiç birisi yok ise sıra yine danzana gelir. HİÇ BİRİSİ YOK İSE AGLAMA - SYLLVARAS- J7N diğer maça geç gelip bir şekilde oynamadilarsa oynayabilirler.

ALTABIGANGAMKK-İBEY-BARUTOOO YERİNE OYNAYABİLECEK YEDEK OYUNCULAR

kingofasiret35 - eKin- BeNTeK-- AKINCI -DEMORGAN_-RİVERİSE - AREYOUPLAYER - diğer maça geç gelip oynayamadılarsa son çare bu oyuncular yedek olabilir ; MELKOR- SUBOTAİ- HEROBEYİ - SSTEINBECK- GENNOSUKE

buradada aynı kural geçerli. yedek oyuncu diğer maçta zaten oynadı ise sırasını diğer oyuncuya devretmiş olur.

ARKADAŞLAR ETKİNLİKTEKİ BİR OYUNCU SIRASININ VEYA HAKKININ YEDİĞİ İLE İLGİLİ ŞİKAYETTE BULUNURSA VEYA BU YEDEK SIRALAMA KURALLARINA UYMADAN TAKIM OLUŞTURULDUĞU TESPİT EDİLİRSE MAÇ YİNE GEÇERSİZ SAYILIR.

Edited by rahatsiz (03 Dec 2022 @ 01:05 CET)
eski yorum
Turkey Community Manager
TR iCCup.RaHaTSIZ [ Turkey Community Manager ]
  • today @ 02:28 CET
  • 18 Nov 2022
#58 Posted: 03 Dec 2022 @ 01:15 CET alinti
  • 0

güncel

eski yorum
  • 13 Nov 2012
#59 Posted: 03 Dec 2022 @ 06:53 CET alinti
  • 0

Maşallah qnq devlet baba yok sendeki yedek sistemi beynim sulandı yedek sistemini okurken pray.gif chuck.png

eski yorum
Turkey Community Manager
TR iCCup.RaHaTSIZ [ Turkey Community Manager ]
  • today @ 02:28 CET
  • 18 Nov 2022
#60 Posted: 03 Dec 2022 @ 09:16 CET alinti
  • 0

anlamadığınız yer varsa sorun :) tüm ayrintilari düşünmeye çalıştım.

eski yorum
kilitli Topic